Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłonął Zajazd \"Trzy Dęby\" (zdjęcia)

Utworzony przez paz, 3 czerwca 2008 r. o 17:53 Powrót do artykułu
8529F7 napisał:
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.
Apropo obrony polskości... to na początek zapraszam na kurs języka polskiego, bo widzę że kilka lekcji z ortografii się opusciło. He He
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chełmianin~ napisał:
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.
Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci. Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezzasadnych zazutow zawistnego/zazdrosnego ,, nieroba''. Co do traktowania ludzi/pracownikow ciezko jest sie z toba zgodzic patrzac nato ze od wielu juz lat widzi sie tam te same twaze. Traktowanie? Hymm. Wlasnie! Moze ci chodzi oto ze jest wymagajacym pracodawca? Wtym niema wiec nic dziwnego ze wymaga od ludzi by to co robia robili dobrze i tak jak on tego chce bo to on jest pracodawca i od solidnosci w kazdym szczegole bierze sie renoma. Teraz ogolnie. Przeczytalem wszystkie kometarze i tak jak niektorzy przyznaje ze jestem rozczarowany poziomem pewnych wypowiedzi ale coz nie mozna wymagac by kazdy mial takie samo zdanie na temat tego zdzenia a takze P. Wojtowicza. Sposob w jaki zostaly one wyrazone wola o pomste z nieba ale nic nato nie poradzimy poniewaz jestem niemal ze pewny ze to sa ludzie ktorzy niczego w zyciu nie osiagneli i nie osagna z racji wlasnego lenistwa i czekania na manna z nieba. Pozatym to jedyne pasujace okreslenie tych osob to Prostacy!, gdyby bylo inaczej i naprawde mieli by powody cokolwiek zazucac zrobili by to na wyzszym lub nizszym poziomie ale wtedy by to nikogo nie razilo. Szkoda ze nie potarafimy doceniac tego ze dzieki takim ludziom jak P .Wojtowicz i wielu mu podobnych w naszym miescie, wpywa na poprawe wizerunku naszego miasta i leprza stope zyciowa ale niestety nie kazdemu jest dane to zrozumiec. P.S. Nie jest jeszcze tak zle w naszym miescie sadzac po tych normalnych postach. Pozdrawiam wszystkich rozsadnie podchodzacych do tematu. Dodam jescze ze tez sie zgadzam z tym ze to byl najleprzy lokal w Chelmie i mam nadzieje ze juz nie dlugo bedzie zpowrotem czego serdecznie zycze wlascicielowi i stalym klijetom. Jeszcze na marginesie do pana propagujacego lokal w zoltancach czy gdzies tam .... a moze to pan maczal paluszki w tym podpaleniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się całkowicie z przedmówcą. Zajazd był wspaniałym miejscem, z ktorym wiąże się wiele moich wspomnień. Niektórzy ludzie są naprawdę podli!, pisząc że własciciel sam zaaranżował podpalenie(co za prostacy!) oby nikogo nie spotkala taka tragedia jak P.Wojtowicza. Życze mu wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...